O naší Aréně

Poslední novinky z Arény:

Retro Games!

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů!
—  03. 02. 2019

The Fast and The Furious & Need for Speed!

Přidali jsme nový, opravdu rychlý a našlapaný motiv plný spálených pneumatik, vůně benzínu a burácejících motorů! Takže zkontrolovat olej, tlak v pneumatikách, připoutat se, seřídit zrcátka, vyřadit, odbrzdit ručku… A JEDEEEM!
—  26. 09. 2018

Thor: Ragnarok!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Thor: Ragnarok! Ve hře si budete si připadat jako bůh blesků!
—  09. 06. 2018

Hudební motiv Matrix!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Matrix! Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!
—  16. 03. 2018

Vánoční hudební motiv!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Vánoční speciál! :) Popelka, Láska nebeská,... I u nás v Aréně můžete nasát tu pravou vánoční atmosféru. Třeba i v létě :D Přijďte vyzkoušet!
—  26. 11. 2017

Virtuální realita v Uherském Hradišti

Vybudovali jsme v prostorách Arény nejmodernější centrum Virtuální reality v Česku!
—  7. 9. 2017

Western - nový motiv!

Že je Western za zenitem? Nenechte se mýlit, tento hudební motiv posouvá hru do úplně jiných rovin! Přijďte vyzkoušet!
—  11. 8. 2017

SWAT mód

Tma. Jediný zdroj světla máte ve svých rukou - zbraň! To je nový SWAT mód. Rychlé reflexy a schopnost rozhodovat se během jediné sekundy! Jak obstojíte vy?
—  8. 5. 2017

Nový motiv - Tron Original!

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický.
—  26. 4. 2017

Naši partneři:
Dětské zábavní centrum Smajlíkov UH
Pronájem kanceláří STONKY UH
Velkoobchod potravin Rojal
ESHOP: Velkoobchodu potravin a nápojů Rojal
TOP virtuální realita Zlín

Laser Aréna s nejnovějším vybavením a exklusivními možnostmi

Naši Laser Arénu jsme navrhli do posledního detailu — od perfektně umístěných překážek několika typů a velikostí, nejnovějších technologií, profesionálního herního vybavení, až po exklusivní herní možnosti, se kterými u nás hráči přijdou do styku.

V naší Laser Aréně tak najdete jak dokonalá místa pro úkryty, tak i větší, odhalené prostory pro opravdu arkádovou střílečku, a zároveň i místa na odpočinkové (nebo taktické) kempení :-).

Rozmanité herní módy

Zahrát si můžete Deathmatch — tedy standardní arkádovku v režimu všichni proti všem, kdy nemáte žádné spoluhráče, žádné týmové kolegy ani nikoho, kdo vám bude chránit záda. Jste sami proti všem ostatním a hrajete pouze za sebe.

Pokud vás omrzí klasická arkádovka, pak jsou tu Týmové hry. Rozdělit se můžete hned do několika týmů, kdy každý tým hájí svoji baru. Spolupracujete, kryjete si záda, hájíte své pozice a společně se spoluhráči musíte vydrtit nepřátelské týmy. Týmové hry jsou velmi variabilní.

NOVÝ MÓD ARÉNY! SWAT mód! Vžijte se do role trénované zásahové jednotky SWAT! Tma. Tlukot srdce přehlušuje dunění basů v aréně. A jediný zdroj světla máte ve svých rukou - ZBRAŇ!

Herní módy v Aréně

Úžasné hudební motivy

Máme nejlepší výběr profesionálních hudebních motivů, které byly vytvořeny speciálně pro Laser Game. Hudební motivy jsou inspirovány hudbou, kterou znáte.

Naše hudební motivy neustále rozšiřujeme (sledujte nás na Facebooku), takže se u nás nebudete nikdy nudit. Když přijdete, bude pro vás připravený další nový hudební motiv.

Přehled hudebních motivů

A zvuk si u nás zcela určitě naplno vychutnáte. Po celé Aréně máme rozmístěno neuvěřitelných 30 reproduktorů a dva výkonné subwoofery. Tato speciální a profesionální audio aparatura byla navržena speciálně pro naši Laser Arénu a nabízí neuvěřitelný výkon a vynikající hudební prokres s certifikací THX. Na ničem jsme nešetřili :-).

Každý reproduktor v Aréně obsahuje 3 samostatné membrány   dva středové a jeden výškový. Celkový počet zvukových membrán v celé Aréně tak dosahuje šílených a ďábelských 50!

Tajemná mlha

Celý prostor Arény je kompletně zamlžený a připravený na vaši hru. Viditelnost tak akorát, ale na druhý konec nedohlédnete. V Aréně máme několik profesionálních výrobníků mlhy, které dokreslí úžasnou atmosféru, kterou Laser Game nabízí.

A jako speciální bonus pro fanoušky hororových filmů a všechny, kteří se rádi bojí, nabízíme extra bonus „Opravdu hodně mlhy“. Aréna se celá zaplní mlhou, viditelnost se sníží na jeden až dva metry a vy vidíte jen vaši zbraň a překážku, která je až těsně u vás. Musíte zpomalit svůj krok a doslova hledat soupeře ukrytého mezi hustou mlhou v Aréně. Opravdová bomba pro opravdové mistry! :-)

Ultron — zlé, červené oko Arény

Ultron je speciální interaktivní prvek v Aréně, který má na svědomí několik životů našich hráčů v Aréně. Samozřejmě pouze v rámci výsledného skóre :-).

Ultron hledá v Aréně hráče a pokud nějakého nekrytého najde, zastřelí ho. Pokud je však sám zasažen hráči, předá jim jednu ze super-schopností: neviditelnost, nebo špiónský mód.

Když dostanete neviditelnost, vaše vesta zhasne a v temné, mlhou naplněné Aréně jste prakticky neviditelní. Protihráči dostávají zásahy a nechápou, odkud se berou. Ve špiónském módu se přebarvíte do barev týmu protihráče a na venek tak působíte, jako byste byli v jejich týmu. Ale vy nejste! Excelentní příležitost se dostat dovnitř nepřátelského týmu a všechny je vystřílet :-).

Jak to u nás vypadá: Galerie

Speciální překážka Recognizer

Recognizer je speciální typ zářící překážky, která eliminuje barevnost kolem sebe. Když se tedy pohybujete nebo dokonce střílíte kolem ní, je obtížné rozpoznat, za jaký tým bojujete — a tedy jestli jste spoluhráč nebo nepřítel. Unikátní možnost pro dokonalé krytí.

Šatny, sprchy, Wifi, parkování…

Máme oddělené a prostorné šatny, ve kterých jsou uzamykatelné skříňky a kdo chce, může využít i sprchy. Občerstvit se můžete na našem baru a rychlou WiFi pro naše hráče máme taky. A samozřejmostí je i možnost parkování přímo u budovy a dalších plochách města. Jsme připraveni na všechno! :-)

Rezervujte si svoji hru