Hudba

Poslední novinky z Arény:

Retro Games!

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů!
—  03. 02. 2019

The Fast and The Furious & Need for Speed!

Přidali jsme nový, opravdu rychlý a našlapaný motiv plný spálených pneumatik, vůně benzínu a burácejících motorů! Takže zkontrolovat olej, tlak v pneumatikách, připoutat se, seřídit zrcátka, vyřadit, odbrzdit ručku… A JEDEEEM!
—  26. 09. 2018

Thor: Ragnarok!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Thor: Ragnarok! Ve hře si budete si připadat jako bůh blesků!
—  09. 06. 2018

Hudební motiv Matrix!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Matrix! Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!
—  16. 03. 2018

Vánoční hudební motiv!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Vánoční speciál! :) Popelka, Láska nebeská,... I u nás v Aréně můžete nasát tu pravou vánoční atmosféru. Třeba i v létě :D Přijďte vyzkoušet!
—  26. 11. 2017

Virtuální realita v Uherském Hradišti

Vybudovali jsme v prostorách Arény nejmodernější centrum Virtuální reality v Česku!
—  7. 9. 2017

Western - nový motiv!

Že je Western za zenitem? Nenechte se mýlit, tento hudební motiv posouvá hru do úplně jiných rovin! Přijďte vyzkoušet!
—  11. 8. 2017

SWAT mód

Tma. Jediný zdroj světla máte ve svých rukou - zbraň! To je nový SWAT mód. Rychlé reflexy a schopnost rozhodovat se během jediné sekundy! Jak obstojíte vy?
—  8. 5. 2017

Nový motiv - Tron Original!

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický.
—  26. 4. 2017

Naši partneři:
Dětské zábavní centrum Smajlíkov UH
Pronájem kanceláří STONKY UH
Velkoobchod potravin Rojal
ESHOP: Velkoobchodu potravin a nápojů Rojal
TOP virtuální realita Zlín

Vyberte si sami hudbu při hře!

Nabízíme několik profesionálních hudebních motivů, které navíc neustále rozšiřujeme. Hudbu si u nás náležitě užijete!

Je jen na vás, jakou hudbu si vyberete. Při svých hrách můžete hudební motivy prostřídat a vyzkoušet tak všechny.

Sledujte náš YouTuBe kanál, kde máme všechny video ukázky našich hudebních motivů.

Retro Games

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů.

Tohle je nová vlna a vy se budete skvěle bavit!

The Fast and The Furious & Need for Speed

Opravdu rychlý a našlapaný motiv plný spálených pneumatik, vůně benzínu a burácejících motorů! Pro všechny fanoušky filmové klasiky doplněné o elektro hudbu z herní série NFS. Takže zkontrolovat olej, tlak v pneumatikách, připoutat se, seřídit zrcátka, vyřadit, odbrzdit ručku… A JEDEEEM!

Thor: Ragnarok

Tento motiv jsme poskládali jak z pořádně nakopnutých songů, tak také z lehce "filmovějších" a tajemnějších částí, a také filmových hlášek :) Ve hře si budete si připadat jako bůh blesků!

Matrix

Dokážete uhnout letící kulce? V naší aréně ano! Pořádně nabušený motiv toho nejlepšího z trilogie Matrix. Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!

Vánoční speciál

Vánoce jsou tady! Jedině s našim Vánočním speciálem můžete okusit vánoční atmosféru i v létě :) Garantujeme, že si v aréně budete zpívat!

Western

Že je Western za zenitem? Nenechte se mýlit, tento hudební motiv posouvá hru do úplně jiných rovin! Westernové klasiky, ve kterých hrál Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Jamie Foxx. Znáte také z filmů od Quentina Tarantina! Tento motiv si zamilujete!

Star Wars

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

Tron Original

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický. Pečlivě vybraná hudba skupiny Daft Punk pro snímek Tron: Legacy je progresivní a bude lahodit uším hudebních fajnšmekrů.

Transformers & Linkin Park

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers, kde čekejte techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

Resident Evil

Pro potěchu vyznavačů tvrdších hudebních stylů jsme namixovali opravdu ďábelskou kombinaci! Nejenom Marylinem Mansonem „živ“ je tento motiv, kdy metalová řežba je alfou i omegou.

Alien

Hudební motiv inspirovaný legendární filmovou Sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Vetřelec a Jamese Camerona: Vetřelci. Doporučujeme nejen milovníkům tohoto kultovního filmu.

Marvel vs DC

Maximálně nadupaný hudební motiv se všemi super-hrdiny, které znáte. Motiv, při kterém se budete náramně bavit.

Rezervujte si svoji hru