Virtuální realita

Poslední novinky z Arény:

Retro Games!

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů!
—  03. 02. 2019

The Fast and The Furious & Need for Speed!

Přidali jsme nový, opravdu rychlý a našlapaný motiv plný spálených pneumatik, vůně benzínu a burácejících motorů! Takže zkontrolovat olej, tlak v pneumatikách, připoutat se, seřídit zrcátka, vyřadit, odbrzdit ručku… A JEDEEEM!
—  26. 09. 2018

Thor: Ragnarok!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Thor: Ragnarok! Ve hře si budete si připadat jako bůh blesků!
—  09. 06. 2018

Hudební motiv Matrix!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Matrix! Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!
—  16. 03. 2018

Vánoční hudební motiv!

Právě jsme pro vás spustili nový hudební motiv - Vánoční speciál! :) Popelka, Láska nebeská,... I u nás v Aréně můžete nasát tu pravou vánoční atmosféru. Třeba i v létě :D Přijďte vyzkoušet!
—  26. 11. 2017

Virtuální realita v Uherském Hradišti

Vybudovali jsme v prostorách Arény nejmodernější centrum Virtuální reality v Česku!
—  7. 9. 2017

Western - nový motiv!

Že je Western za zenitem? Nenechte se mýlit, tento hudební motiv posouvá hru do úplně jiných rovin! Přijďte vyzkoušet!
—  11. 8. 2017

SWAT mód

Tma. Jediný zdroj světla máte ve svých rukou - zbraň! To je nový SWAT mód. Rychlé reflexy a schopnost rozhodovat se během jediné sekundy! Jak obstojíte vy?
—  8. 5. 2017

Nový motiv - Tron Original!

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický.
—  26. 4. 2017

Naši partneři:
Dětské zábavní centrum Smajlíkov UH
Pronájem kanceláří STONKY UH
Velkoobchod potravin Rojal
ESHOP: Velkoobchodu potravin a nápojů Rojal
TOP virtuální realita Zlín

Virtuální realita v Uherském Hradišti!

V naší Laser Game Ultron sa nachází nově i nejkomplexnější centrum virtuální reality v Česku!

Otevřením celé nové části Ultron Virtual Arena jsme navýšili kapacitu sezení na 40 míst na sezení - a zároveň jsme rozšířili zábavu o všechny dostupné formy nejmodernější virtuální reality.

Každou z nich jsme tematicky rozdělili do třech barevně odlišných místností s vlastním sezením pro komfortní posezení s celou partou! Stačí si vybrat a vychutnat si zážitek z alternativní reality!

Červená Racing místnost

První místnost je věnována požitku z jízdy! Umístili jsme sem tři profesionální závodní křesla s volantem a pedály, které jsme napojili na nejnovější konzoli Playstation 4 PRO a další dva počítače na Hi-Tech OCULUS RIFT. Díky těmto špičkovým setům virtuální reality v kombinaci se závodním křeslem si užijete jakoukoliv jízdu ve svém oblíbeném autě jako na reálné trati. Nechybí ani samozřejmost zahrát si spolu s kamarádem závod ve společné virtuální realitě! Stačí už jen zařadit rychlost a nechat se unášet zatáčkami!

Modrá HTC VIVE místnost

Prostor určený na skákání, uhýbání před raketami, balancování na horské dráze nebo střílením na mimozemšťany ve vesmíru! Celá modrá místnost má rozlohu 20 metrů čtverečních a je určená jen pro Vás a Vaši realitu! Tato místnost je zaměřená na všechny možné pohybové hry, kde využíváme na interakci s virtuální realitou i dva pohybové senzory na rukou. Pestrost her v této místnosti je nekonečná - od dětských her, přes kreativní, až po akční střílečky!

Zelená místnost Virtualizer

Specialitou Ultron Virtual Arény jsou právě plošiny Virtualizer - absolutní novinka a špička ve světě Virtuální reality. Nejen, že vidíte, slyšíte a dotýkáte se ve vlastním světě, ale můžete se i plně a neomezeně pohybovat ve virtuálním světě díky plošině, ke které jste uchycení a máte umožněný 360 stupňový pohyb. Můžete sa plně oddat zážitku z jiného světa, nic Vás nebude omezovat. Plošiny máme samozřejmě dvě, takže se můžete utkat se svým kamarádem ve virtuálním souboji!

Každá místnost má své vlastní posezení, kde si můžete celá skupina užít zábavu se sledováním kamarádů v jiném světě. Při každé virtuální realitě je na stěně obrovská televize takže vidíte, co vidí Váš kamarád v jiné realitě.

Kontakt:
725 435 818
info@lasergameultron.cz