Otevřeno! :-)
Informace ohledně otevření

Laser Game je úžasná moderní týmová hraNeznáte? Čtěte dál!

Pokud chcete zkusit něco nového, nový typ zábavy, u které se královsky pobavíte a zároveň si zasportujete, Laser Game v Uherském Hradišti je ideální volbou!

Běháte v Aréně, ve které je kromě osvětlených překážek téměř dokonalá tma, kolem vás hustá mlha, krčíte se za překážkami a střílíte po ostatních protihráčích, které se snažíte zasáhnout dříve, než oni zasáhnou vás. A to vše za doprovodu vámi vybrané hudby!

V Aréně jsou osvětlené pouze překážky, mezi kterými se skrýváte. Zásah od protihráče vůbec nebolí, protože jsou zásahy snímány za pomocí elektroniky na vestě, kterou máte na sobě.

Laser Game je tedy zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 5 let, studenty, rodiny s dětmi, firemní teambuildingy, oslavy, nebo jako originální zábava s kamarády.

Laser Game hraje celé Uherské Hradiště!

60 000+ hráčů už hrálo v naší Aréně!
90 % hráčů k nám chodí hrávat pravidelně.
Laser Game Ultron Uherské Hradiště Ultron Laser Game Uherské Hradiště Ultron Laser Game Uherské Hradiště

Jak se Laser Game hraje a kdo je vítěz
Jak dlouho trvá hra?

Po příchodu do Laser Arény vás zasvětíme do celé hry. Vyberete si hudbu, kterou vám pustíme k vaší hře, společně s operátorem si upřesníte další herní možnosti a oblečete si vestu.

Vesta, kterou budete mít na sobě, má několik senzorů, které přijímají zásahy od vašich protihráčů. Každá vesta je spojena se zbraní, se kterou střílíte po ostatních hráčích za pomocí červeného laseru.

Laserový paprsek je zcela bezpečný, a oproti paintballu hlavně zcela bezbolestný. Hra je vhodná i pro děti od 5 let, překážkou nejsou ani brýle nebo kontaktní čočky a hra je vhodná a bezpečná i pro epileptiky.

Jedna hra trvá 15 minut, dalších 5 minut trvá seznámení s hrou, vestami a pravidly hry. Vítězem Laser Game se stává hráč, který si v rámci vybraného herního módu vedl nejlépe.

Máte na sobě vestu napěchovanou nejmodernějšími senzory, v ruce zbraň a v Aréně za doprovodu vámi vybrané hudby běháte mezi překážkami, skrýváte se, krčíte, uhýbáte laserovým výstřelům od protihráčů a snažíte se zasáhnout co nejvíce protihráčů, abyste se stali vítězem celé hry.

Hraje u nás celé Česko!

A stovky dalších…
  • Naprostá bomba, perfektní atmosféra, úžasný personál...tolik ochoty jsem už dlouho neviděla! Ještě jednou velký dik a příště zas.
  • Fakt to byla zábava, běhat zleva doprava, střílet po všem co se dá, to se jen tak nestává a pak za to dostat body, to je prča do zásoby. Staří, mladí, dětičky, blbli jsme čas celičký, vysmátí jak lesní ryby, to mi denně v žití chybí.
  • Dnes jsme byli s rodinou po první v LaserGameUltron a určitě teda ne naposledy. Perfektně jsme si zahráli a nadšení z hry bylo opravdu velké. Jelikož jsem dopadla nejhůř, musím pozvat rodinu na odvetu :-). Obsluha byla vynikající,takže LaserGame můžeme jen a jen doporučit :-)
  • Není nic příjemnějšího, než vypnout kamaráda nebo kamarádku. Klidne i do zad, a bez výčitků svědomí. Tato hra je k tomu stvořena a poskytuje pořádnou dávku zábavy. Vyzvednout bych chtěl především příjemné prostředí, zajímavou arénu a milou a ochotnou obsluhu. Doporučuji všem :)
  • Byla jsem poprvé a bylo to úžasné!! Už se těším na další hry! :)

Zábava po hře nekončí
Virtualizer plošinyOculus Rift Race