Hraje u nás třetina všech škol v Uherském Hradišti
Pro školy máme speciální ceny!

Když si přijdete zahrát s celou třídou, budete hrát za speciální cenu! Zahrajte si jednu z nejmodernějších a nejzábavnějších sportovních her současnosti.

Pro koho je nabídka určena

Za speciální cenu 75 Kč / hráče si můžete zahrát, když přijdete s celou třídou (i s učitelem) v rámci doby výuky – 7.00 - 14:00 hod.

  • 75 Kč / hráče / 1 hru
  • v době od 7:00 - 14:00 hod

Kontakt

  • Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@lasergameultron.cz. V e-mailu na sebe zanechte telefonický kontakt, ať vás můžeme zkontaktovat
  • Nebo nám zavolejte na telefon +420 725 435 818

Jak to probíhá

Doporučujeme zarezervovat tolik her, aby si každý mohl zahrát alespoň 3-4 hry. V jedné hře může hrát max. 12 hráčů, při skupince například 20 žáků tedy doporučujeme zarezervovat tolik her, aby se hráči prostřídali a každý žák si zahrál alespoň 3×. Jedna hra trvá 15 minut.

Příklady, jak skupinky žáků rozdělit, najdete na stránce Jak naplánovat hry. Veškeré nastavení hry a rozdělení hráčů si zvolíte až přímo na místě, po vašem příchodu do Arény.

Učitel hraje zdarma! Případně, pokud učitel nebude chtít hrát, může si v našem baru dát kávu, limonádu nebo zákusek :-).

Cena

Platí se za každého hráče, tj. v případě škol máme speciální cenu 75 Kč / hráče za jednu hru (standardně cena je 100 Kč, respektive 90 Kč u studenta).

Pokud tedy žák odehraje 3 hry, zaplatí 225 Kč.

Doporučujeme si projít Jak se připravit na hru, a také Pravidla hry.